preloader-matrix

İDS Mühendislik, Ankara, TÜRKİYE

Müşteri Temsilcisi +90 312 395 9669
E-Mail info@idsmuhendislik.com info@idspano.com
Genel Merkez İvedik, Ankara, TÜRKİYE
Fabrika Saray, Ankara, TÜRKİYE

Hakkımızda

Hakkımızda

İds  Endüstriyel Otomasyon ve Mühendislik firmamız  20 yıllık tecrübeyi piyasada kullanıma sunmak amacıyla 2012 yılında Ankara’da kuruldu ve faaliyete geçti. Sektörde bu alanda tespit edilen boşluğu doldurmak ve ihtiyaçları karşılamak maksadıyla gereksinimler ve öngörülen potansiyeller doğrultusunda çözüm odaklı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Endüstriyel otomasyon konusunda uzun yıllara dayanan saha tecrübemiz ile birleştirdiğimiz ‘müşteri odaklı çözüm ortağı’ anlayışımızla özel tasarım ve üretimlerimizle de sektörde söz sahibi olmak niyetindeyiz.

Farklı ve kuvvetli yanımız olarak satış sonrası vereceğimiz hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarının devam edecek bir süreçte doğru ve tam olarak karşılanacağını temin ediyoruz.

Ürün kalitesi konusunda müşterilerimizi “iş ortağı” olarak görüp “Müşteri ile Birlikte Büyüme” politikasını ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Endüstriyel Otomasyon sistemlerinde Türkiye’nin lider firması olmak. Bu maksatla:

  • Şirketimizin imkân ve kapasitesini en üst seviyede kullanarak müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
  • Önce çalışanlarımızın nihayetinde de müşterilerimizin memnuniyetinden emin olmak,
  • Devletimiz ve ülkemizin varlığımızın ana unsurları olduğunun bilinci ile bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Özel tasarım ürünlerimizle müşteri firmalarımızın gelişiminde önemli roller almak,
  • Kalite, fiyat ve hizmette fark oluşturmak.
 

Vizyonumuz

İnsan odaklı, güvenilir, çevreye hassas ve yenilikçi bir firma olmanın yanında, hizmet sunduğu her alanda edinimleriyle kalıcı bir marka olmak.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Dürüstlük” ve “Karşılıklı Güven” temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizin tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlamak.